Ludovika Piknik & Sportnap

Az Innovációs és Technológia Iroda részt vett az Egyetem által szervezett Ludovika Piknik és Sportnapon, ahol a Pályázati és Projektmenedzsment Irodával közösen népszerűsítette a ZeFir Mentorprogramot, illetve a Navigátor című hírlevelet.

ZeFir Mentorprogram alapvető célja az innovatív szemléletű hallgatók és ötletek felkutatása. A komplex motivációs és fejlesztő program révén az NKE abban szeretne segítséget nyújtani, hogy a hallgatók által megfogalmazott ötletekből, projektjavaslatokból valódi termék, szolgáltatás, vagy szellemi alkotás legyen.

A fentieken túl kiemelt cél, hogy az életképes, innovatív ötletek a későbbiekben piacra kerüljenek, és ott versenyképesek legyenek.

A ZeFir Mentorprogramban az NKE alap- és mesterképzési szakos, valamint PhD hallgatói vehetnek részt.

A ZeFir Mentorprogramban közreműködő mentorokat az Innovációs és Technológiai Iroda (ITI) kéri fel. A mentorok az NKE-vel közalkalmazotti jogviszonyban vagy munkaviszonyban álló oktatók, kutatók, továbbá külső (pl. az innovációmenedzsmentben és az üzletfejlesztésben jártas) szakértők lehetnek.

Elérhetőségünk

Innovációs és Technológiai Iroda

1083 Budapest, Ludovika tér 1.

Ludovika Szárnyépület, 2. emelet 235.

E-mail: iti@uni-nke.hu Web: www.iti.uni-nke.hu