Ilyen volt videós szemmel a II. Innovációs Kiállítás és Szakmai Napok című eseményünk

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen (NKE) működő Innovációs és Technológiai Iroda (ITI) október 17-én és 18-án második alkalommal szervezte meg kétnapos nagyrendezvényét. A program egyik legfontosabb célja az ipari és az egyetemi szereplők közötti kapcsolatépítés, illetve az NKE innovációs tevékenységének bemutatása volt.

A Ludovika TV alig több mint 3 és fél percben felidézi az emlékezetes pillanatokat, ízelítőt ad a kiállítás látványos elemeiből, eszközeiből, egyúttal megszólaltat három főszereplőt is. A videóban Szepsi-Szűcs Levente, az ITI irodavezetője, Dr. Kovács László, az NKE tudományos rektorhelyettese, valamint Fehér Zoltán, a rendezvényt főszponzorként támogató VARINEX Informatikai Zrt. ügyvezető igazgatója beszél az eseményről, továbbá az előadásokhoz kapcsolódó szakmai kérdésekről.

A II. Innovációs Kiállítás és Szakmai Napokról szóló részletes összefoglaló és képgaléria a Kapcsolatépítés felsőfokon című cikkben tekinthető meg.