Mentorokat keresünk a ZeFir programba az Egyetem minden területéről

Az Innovációs és Technológiai Osztály elkezdte a ZeFir program mentorhálózatának bővítését.

A NKE ZeFir Mentorprogramjának alapvető célja az innovatív szemléletű hallgatók és ötletek felkarolása. A komplex motivációs és fejlesztő program révén az Innovációs és Technológiai Osztály abban szeretne segítséget nyújtani, hogy a hallgatók által megfogalmazott ötletekből, projektjavaslatokból a mentorálási folyamat során valódi termék, szolgáltatás vagy szellemi alkotás legyen.

A fentieken túl kiemelt cél, hogy az életképes, innovatív ötletek a későbbiekben piacra kerüljenek, majd ott versenyképesek legyenek.

A ZeFir Mentorprogramban közreműködő mentorok szakmai segítséget nyújtanak az ötlet kidolgozásában, fejlesztésében. A mentorok elsősorban az NKE-vel közalkalmazotti jogviszonyban vagy munkaviszonyban álló oktatók, kutatók lehetnek.

Az Egyetem minden területéről várjuk érdeklődők jelentkezését!

Ha szívesen részt venne a programban mentorként, segítse a munkánkat rövid kompetencia kérdőívünk kitöltésével.

Bármilyen ezzel kapcsolatos kérdés, kérés esetén örömmel állunk rendelkezésükre, személyesen a Szárnyépület 2. emelet, 235-ös irodájában, elektronikusan pedig az iti@uni-nke.hu e-mail címen.