INNOVÁCIÓ AZ ÉLHETŐ JÖVŐÉRT KONFERENCIA ÉS KIÁLLÍTÁS

Ha az Önök cége kulcsszerepet szán az innovációnak, esetleg szívesen mutatkozna be a hallgatók és a tudományos élet szereplői előtt vagy egyetemi partnert keres, akkor szeretnénk a figyelmébe ajánlani az egyes tudományterületek és az innováció szoros kapcsolatát bemutató konferenciára, amelyet a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Innovációs és Technológiai Irodája szervez.

Az előadók olyan témákat érintenek, mint a poszt-COVID stratégia, a klímavédelem, a járványhelyzet hatásai, mesterséges intelligencia a kutatásban és a mindennapokban, a városfejlődés, a környezeti kultúra, a tudomány meghatározó szerepe a jövő társadalmi, gazdasági átalakulásban.

A rendezvényhez kapcsolódik egy kiállítás, amely 2021. november 4-12. között a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Oktatási Központjában lesz megtekinthető.

Mit kínálunk Önöknek: Ingyenes, több napos megjelenési, bemutatkozási lehetőséget az Egyetem központi, frekventált helyszínén a hallgatók, a tudományos élet szereplői és az Egyetem partnerei előtt.

A konferenciára az alábbi linken regisztrálhat: